Tavaszi kilométergyűjtés

A brief-nél jobban nem tudnám összefoglalni:

“Született egy virtuális versenykiírás, amely a szegedi futókat invitálja egy kilométergyűjtő akcióra, nem is akárhogyan. A hölgyek és a férfiak külön csapatokba szerveződve, egymás ellen versenyeznek. Értelemszerűen az a csapat lesz a kihívás nyertese, amely több kilométert fut le. A versenyen bárki, bármikor részt vehet, mindössze annyit kell tenni, hogy felhúzza a futócipőt és a teljesített távot leadja.

Azok a résztvevők, akik 6 héten át legalább heti 1 kilométert abszolválnak, bekerülnek egy nagy kalapba, ezáltal a verseny végén egy ajándék sorsoláson vesznek majd részt. A nyertes csapatból 10 ember, míg a második nyertesből 5 ember kap majd jutalmat. (Pontosan, ez az a verseny, ahol senki sem veszíthet, mindenki győztesként zárja a 6 hetet!)”

Az elkészült poszter kikerült minden helyi edzőterem, és kávézó falára.